Piękno i wyjątkowość kamienia…

Naszymi klientami są ludzie, którzy dostrzegają zarówno prawdziwość natury i wartość rzemiosła w taki sposób jak my. To jest coś co nas nakręca.

 

Firma rodzinna…

Nasza firma posiada duszę i serdeczność, a nie procedury i ograniczenia.  Jesteśmy elastyczni i otwarci, a każde zlecenie jest indywidualne pod każdym względem.

 

Ponad 30 lat doświadczenia…

Nasza wiedza wykuta jest z każdego wykonanego kamiennego  elementu i z wielu lat doświadczenia zdobytego w realizowaniu indywidulanych marzeń naszych  klientów.

 

Ponad 1000 wyjątkowych realizacji…

Nasze realizacje to przede wszystkim, harmonia i piękno w domu i ogrodzie, ale także chwila ciepła i  miłości przy ogniu z kominka oraz spokój i dźwięki natury w ogrodzie marzeń.

 

Bogata oferta…

Nasza otwartość , elastyczność i poszukiwanie nowych trendów  jest widoczne na każdym etapie funkcjonowania firmy i podejścia do każdego klienta.

 

Różnorodność kamienia z całego świata i Polski…

Kontakty z wieloma firmami z różnych poziomów branży kamieniarskiej w Polsce i na całym świecie, a w szczególności  z Hiszpanii, Włoch, Turcji i itd., gwarantują wyjątkowość każdej realizacji.

 

Rzetelność i odpowiedzialność w biznesie…

Stawiamy na mocne fundamenty działalności firmy w pierwszym rzędzie w stosunku do samych siebie, ale także wobec naszych kontrahentów i klientów.

 

Zadowolenie i satysfakcja klienta…..

Zapraszamy, sprawdź, a na pewno się przekonasz.

Józef i Marian Kohut