Kohut Kamień - Facebook

Kamienne otoczaki

Wybierz pozostałe galerie:
Kostka brukowa | Kominki | Kamień w domu

Kamień znajduje szerokie zastosowanie w architekturze ogrodowej, gdyż pozwala tworzyć piękne a zarazem naturalne projekty. Doskonale komponuje się z zielenią roślinności, tworząc estetyczny efekt wizualny i ujmując elegancją i nowoczesnym charakterem. Ogrody zaprojektowane przy zastosowaniu kamienia naturalnego są nie tylko piękne, ale również funkcjonalne. Elementy kamienia wykorzystuje się w oczkach wodnych, na trawnikach i rabatkach, jak również przy wytyczaniu wygodnych i malowniczych ścieżek ogrodowych.

Otoczak biały

Otoczak różowy

Otoczak niebieski

Otoczak czarny

Otoczak zielony

Otoczak beżowy

Otoczak kośmin

Prezentowane w ofercie naszej kamieniarskiej firmy otoczaki są bardzo różnorodne. Posiadają zróżnicowane rozmiary, kształty, strukturę, odcienie oraz kolory. Przykładowe odmiany tych kamieni ozdobnych to otoczaki białe, otoczaki brązowe lub otoczaki czarne. Różnorodność naszej oferty, pozwala naszym klientom znaleźć odpowiednie kamienne otoczaki do udekorowania swoich ogrodów. Na przykład przy trawnikach, ścieżkach, rabatkach czy oczkach wodnych.

Obecne trendy projektowania i urządzania ogrodów mówią, iż należy stosować materiały naturalne, czyli właśnie kamienie zwane otoczakami pozyskiwane i sprzedawane przez naszą firmę. Staramy się by nasze produkty były najwyższej jakości a jednocześnie stawiamy na konkurencyjne ceny, by każdy kto chce iść z duchem czasu i zmienić swój ogród na jak najbardziej naturalny, mógł sobie na to pozwolić. Otoczaki w ogrodzie wraz z odpowiednio dobraną roślinnością uczynią z niego przepiękny wizualnie obiekt z którego będą Państwo dumni, a wypoczynek w takich okolicznościach przyrody nabierze nowego znaczenia.

Pragniemy zauważyć, że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, więc serdecznie zapraszamy do kontaktu (telefon, mail, formularz kontaktowy), odpowiemy Państwu na wszelkie pytania dotyczące użytkowania tego typu kamieni.

Otoczaki w ogrodzie

Oferta kamienia naturalnego wykorzystywanego w aranżacji ogrodów i innych terenów zielonych jest doprawdy imponująca. Szczególnym zainteresowaniem osób pragnących urządzić estetyczną a równocześnie nowoczesną przestrzeń wokół budynku cieszą się otoczaki. Te niezwykle malownicze kamienie stanowią fragmenty skał i minerałów, które w trakcie transportu przez wodę ulegają otaczaniu i nabierają delikatnie opływowego kształtu oraz przyjemnej faktury. Otoczaki występują w różnych frakcjach, strukturach i tonacjach kolorystycznych. Otoczaki czarne odznaczają się głębokim kolorytem i bardzo wysoką trwałością. Kamień ten znajduje szerokie zastosowanie przy projektowaniu ścieżek i budowaniu innych elementów małej architektury ogrodowej. Wspaniale prezentuje się również na rabatach i w ogrodach skalnych. Jego niekwestionowanym atutem okazuje się ponadczasowy a zarazem atrakcyjny wygląd oraz naturalny charakter. Ogród zaprojektowany przy wykorzystaniu czarnych otoczaków bez wątpienia stanie się miejscem uroczym i eleganckim, zapewniając idealne warunki do odpoczynku i kontemplowania przyrody.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy niezwykle urozmaiconą ofertę otoczaków ogrodowych, uwzględniając zarówno wysoką jakość oferowanego kamienia, jak i atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. Jako profesjonaliści, mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, służymy pełnym doradztwem przy wyborze kamienia optymalnego dla potrzeb Państwa ogrodu i z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.
Nowoczesne trendy w aranżacji ogrodów zdecydowanie stawiają na rozwiązania naturalne a zarazem piękne i trwałe, rezygnując ze sztucznych dodatków i dekoracji, które mogłyby zakłócić harmonię przyrody. Materiałem z powodzeniem wykorzystywanym przy urządzaniu współczesnych ogrodów jest kamień naturalny, który odznacza się nie tylko wybitną trwałością, ale również wysoką estetyką.

Otoczaki białe

Otoczaki białeZ myślą o naszych klientach przygotowaliśmy niezwykle bogatą ofertę kamiennych otoczaków, odznaczających się doskonałymi parametrami i pięknem. Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na otoczaki białe, które znajdują szerokie zastosowanie przy projektowaniu eleganckich i nowoczesnych ogrodów i innych terenów zielonych. Za piękną barwę i interesujący kształt tego kamienia odpowiada sama natura. Otoczaki są fragmentami skał i minerałów, które niesione przez siłę wody otaczają się i nabierają przyjemnego, lekko zaokrąglonego kształtu. Proponowane przez naszą firmę kamieniarską otoczaki białe dostępne są w różnych wariantach wymiarowych, dzięki czemu staną się optymalnym dopełnieniem każdej części Państwa ogrodu. Otoczaki białe charakteryzują się bardzo wysoką trwałością, przez co idealnie sprawdzają się przy wytyczaniu ścieżek ogrodowych, budowie murków czy innych elementów małej architektury ogrodowej. Równie pięknie będą one prezentować się na rabatach, w ogrodach skalnych lub przy projektowaniu żwirowych ogrodów. Nie mniej malowniczo przedstawiają się one w charakterze uzupełnienia oczek wodnych, stawów lub fontann. Wykorzystując kamień tego rodzaju, można stworzyć ogród piękny, a zarazem świeży i naturalny.

Otoczaki czarne

Otoczaki czarneOferta naszej firmy kamieniarskiej została starannie dopracowana, by satysfakcjonować klientów różnorodnością asortymentu, najwyższą jakością sprzedawanego kamienia, jak również bardzo atrakcyjną ceną. Nasi pracownicy z radością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, dzieląc się posiadaną wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu wspólnymi siłami wybierzemy kamień idealny dla potrzeb Państwa ogrodu.
Nowoczesny ogród wymaga zastosowania materiałów wysokiej jakości, zgodnych z obowiązującymi trendami i niezakłócających harmonii przyrody. Takim właśnie materiałem jest kamień naturalny, który idealnie sprawdza się w aranżacji współczesnych ogrodów i innych terenów zielonych. Wysoka trwałość i ponadczasowy charakter sprawiają, że kamień doskonale sprawdza się w polskim klimacie i stanowi piękną i niebanalną dekorację każdego ogrodu.
Materiałem cieszącym się wysokim uznaniem przy aranżacji terenów zielonych są otoczaki, czyli kamienie stanowiące fragmenty skał i minerałów. Swój przyjemny, delikatnie zaokrąglony, kształt zawdzięczają one otaczaniu, jakiemu poddawane są podczas transportu drogą wodną. Otoczaki odznaczają się nie tylko ciekawym kształtem, ale również ciepłą i ładną barwą, przez co doskonale sprawdzają się w aranżacji przestrzeni ogrodowych. Otoczaki dostępne są w licznych kolorach, odcieniach i frakcjach. Wspomniane otoczaki kolorowe ujmują ciekawą strukturą i rysunkiem kamienia, występują między innymi w odcieniu zielonym, brązowym i pasiastym. Przy zastosowaniu tych pięknych kamieni można tworzyć najbardziej fantazyjne efekty wizualne w ogrodzie. Z racji, że odznaczają się one wybitną trwałością, doskonale sprawdzą się podczas projektowania ścieżek ogrodowych, wykładania powierzchni patio czy schodów, jak również przy wznoszeniu murków. Równocześnie uroda tych kamieni może być wykorzystywana przy zakładaniu oczek wodnych, skalnych ogrodów czy kwietników. Ogród zaprojektowany z wykorzystaniem otoczaków będzie nie tylko piękny, ale również naturalny, co stwarza najlepsze warunki do obcowania z przyrodą i odpoczynku.
Dołożyliśmy starań, by przygotować ofertę satysfakcjonującą nawet najbardziej wymagających klientów, przez co oferowane przez naszą firmę otoczaki nie tylko wyróżniają się doskonałą jakością, ale również dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie i z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości dotyczące zastosowania kamiennych otoczaków.